Masko Hakan NakliyatHakan NakliyatHakan Nakliyat

Mesafe Hesapla

Döviz Kurları

SİTEMAP

Halkalı Nakliyat

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat Firmaları

 

Şehir İçi evden eve nakliyat firmaları  arasında Hakan nakliyat ismiyle yapmış olduğumuz tüm işlemlerden firma olarak sorumluyuz.

 

 

Şehirler Arası Nakliyat ARA +90(544) 445 33 57 Şehir İçi nakliyat işinde Hakan İstanbul Nakliyat konusunda şehir içi, şehirler arası tüm mesafelerde çalışmaktayız. Evden eve taşımacılık, ofis taşıma, parça eşya taşıma gibi işlemleri asansörlü ve sigortalı olarak sonuçlandırmaktayız. Şehir İçi evden eve nakliyat fiyatları açısından piyasadaki en uygun fiyatları veriyoruz.

 

 Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

 

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

 

 

Şehir İçi evden eve Taşımacılık firması olarak uzun yıllardır nakliye alanında adımızı duyurmuş durumdayız. Yaptığımız nakliyat taşımacılık işlerinin tamamını müşteri memnuniyeti ile sonlandırıyoruz. 7/ 24 destek hattımızla daimi olarak danışma hattı imkanı sunuyoruz. Haftanın her günü çalışmalar yapıyoruz.

 

 

evden eve nakliye ücretleri belirleme aşamasında tüm halkımızın hizmetimizden kolaylıkla faydalanmasını sağlıyoruz. Bunun için size uygun nakliyat fiyatları sunuyoruz. Sunduğumuz fiyatlar Şehir İçi nakliyecileri arasında verilen hizmete göre en uygun ücretlerdir.

 

 

Şehir İçi evden eve nakliye taşımacılık işlemi talep ettiğinizde firma yetkililerimiz yapılan görüşme sonucu size bir teklif paketi hazırlıyacaklar. Belirlediğiniz tarihte evinize gelen tır, kamyon veya kamyonet aracımızla birlikte ekibimiz size ulaşacaklar. Talebiniz doğrultusunda ev taşıma işleminiz problemsiz olarak gerçekleşecektir. Tüm hizmetleri eksiksiz yerine getireceklerinden emin olabilirsiniz.

 

 

İstanbul Şehir İçi Nakliye

 

 başlığı altında uyguladığımız diğer işlemler;

 • Şehir İçi evden eve nakliye
 • Şehiriçi ofis taşımacılık
 • Şehir İçi parça eşya taşıma
 • Şehir İçi eşya depolama
 • Şehir İçi nakliyat taşımacılık
 • Şehir İçi şehirler arası evden eve nakliyat
 • Şehir İçi tır, kamyon, kamyonet nakliyesi

İstanbul Şehiriçi evden eve nakliye  

eşya taşımalarında nakliye araçlarımız sadece sizin eşyalarınızı taşımak için yola çıkmaktadır. Buna istinaden gidilen konularda hali hazırda bulunan ekibimiz eşyanıza dair diğer işlemleri uygulamaktadır.

 Şehiriçi evden eve nakliye

hizmeti talep ettiğinizde buna ek olarak eşyalarınızın marangozluk ve nakliye sorumluluğu bize ait oluyor. Eşyalarınızın istediğiniz konumlardan  tekrar istenilen konumlara getirilip kurulumlarının gerçekleşmesini sağlıyoruz. Eşya ve ürünlerinizi korunaklı ve güvenlikli yöntemlerle sizin yerinize taşıyoruz. 

Şehir İçi Evden Eve Nakliye Çalışması

Evden Eve Nakliyat İstanbul Bölgemizde ev taşıma işlemini yaparken tüm ekipmanlarımızı yanımızda getirmekteyiz. Evinizdeki sökülmesi gereken mobilyaları sökerek paketleme yapmaktayız. Beyaz eşyalarınızı ve koltuklarınızı ambalaj altına almaktayız.

Paketleme işleminin ardından araca yükleme yapıyoruz ve eşyalarınızı yeni evinizin adresine taşıyoruz. Tüm eşyalarınız tekrar yeni evinize taşıyoruz ve kurulum işlemi başlıyor. Tüm mobilyaların kurulumu, eşyaların yerleşmesi ve elektronik ürünlerin montajının ardından işlem bitiyor. Şehir İçi evden eve nakliye hizmetinin detaylarını öğrenmek ve hizmet talebinde bulunmak için bizi hemen arayabilirsiniz.

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat Avantajları

İstanbul evden eve nakliye Hakan Nakliyat ile bölgede taşınmanın sizde avantajlarını ve ayrıcalıklarını yaşayın. Siz de tüm eşyalarınızın taşınması sırasında güvende olduğundan emin olun. Taşıdığımız her eve diğer nakliye ve taşımacılık şirketlerine ek olarak eleman açısından daha kalabalık gidiyoruz. İşi kısa kesmeden inceliklerine kadar sonuçlandırıyoruz.

Taşınmanın ardından geçen süre fark etmeksizin tüm şikayet, istek ve önerileriniz için bizi arayabilirsiniz. 

İstanbul Şehir İçi Evden Eve Nakliye Fiyatları

İstanbul bölgesi içerisinde yaptığımız çalışamalar dahilinde ortalama ücretler söz konusu olduğunda aşağıdaki fiyat aralıklarında çalışmalar sağlamaktayız. Bu ücret ortalamaları gidilecek konumlar ve uygulanan işçiliğe göre değişiklik göstermektedir. İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları Aşağıdaki tüm fiyatlar tam paket içeriğimiz dahilinde belirlenmektedir.

 • 1 + 1 Daire Taşıması ;                  900 – 1200 TL

 • 2 + 1 Daire Taşıması ;                 1200 – 1500 TL

 • 3 + 1 Daire Taşıması ;                 1500 – 2000 TL

 • 4 + 1 Daire Ve Villa Taşıması;   2000 – 5000 TL

 • Avrupa Yakası Bölge içi Kamyon Kamyonet kiralama; 400 – 800 TL

 • Avrupa Yakası Bölge içi ekip işlemleri ; 500 – 1000 TL Fiyat aralığında uygulanmaktadır.

 • 7/24 iletişim : +90(541)957 45 57

 

Evden Eve Nakliyat

HAKAN NAKLİYAT

whatsapp

Duyurular

Evden Eve Nakliyat

 

Hakan Nakliyat Guven Taşır

 

 Yetki Belgesi

Makaleler

Sayaç

Evden Eve Nakliye

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Dünya Sıralaması

 7,693,051 Rank in 
Turkey 126,471
 

Anasayfa | Hakkımızda | Hizmetlerimiz | Bilmeniz Gerekenler | İletişim

 

 

                  
Bu sayfa hakkındaki yorumlar:

    


   


                                                                         
Bu sayfa hakkında yorum

     ekle:


     
İsim

     


     
E-mail

     


     

     
Mesajınız:

     


   http://www.hakanevdenevenakliyat.com//wsx_yorum_sonuc.html" type="hidden" name="page">